Technologia

Technologia Duotex - Wystarczy dodać wodę

Tekstylia Duotex® redukują 99,9% bakterii MRSA za jednym zamachem, zarówno podczas czyszczenia na sucho, jak i na mokro, bez użycia środków chemicznych.

Rozszczepienie Duotex

Technologia Duotex® jest jednym z sekretów, dzięki którym nasze produkty z mikrofibry są najbardziej wydajne na rynku przy najwyższej jakości i optymalnej ergonomii.

Maksymalna zdolność czyszczenia

Od 1996 roku naszym celem jest stworzenie najbardziej wydajnej na rynku koncepcji mikrofibry. Wszystkie produkty tekstylne Duotex® są testowane zarówno wewnętrznie, jak i przez niezależne instytuty. Test przeprowadzany jest na różnych rodzajach podłóg o różnym stopniu zabrudzenia. Pokazują one, jak skuteczne są mopy w czyszczeniu powierzchni z brudu i bakterii.

Niezależne testy pokazują, że tekstylia Duotex® redukują 99,9% bakterii MRSA za jednym razem, zarówno podczas czyszczenia na sucho, jak i na mokro, bez stosowania środków chemicznych.

Jakość i gwarancja

Oprócz ISO 9001 posiadamy własne rozbudowane kontrole jakości, wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie tekstylia Duotex® zostały opracowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji gwarantujemy co najmniej 500 cykli użytkowania z zachowaniem zdolności czyszczenia.

Cechy i zalety

ROZDZIELANIE DUOTEX® -

• Doskonałe wyniki czyszczenia zarówno na sucho, wilgotno, jak i na mokro • 100% skuteczność czyszczenia przez cały okres użytkowania • Przyjazna dla środowiska alternatywa • Długa żywotność, co najmniej 500 cykli użytkowania

DUOTEX® TWIN -

• Mniejsze tarcie – łatwiej ślizga się po podłodze • Łatwiejsze czyszczenie, można czyścić w temperaturze 40-95 stopni • Brak mechacenia

PODWÓJNE WARSTWY ZE 100% MIKROFIBRY ROZDZIELONEJ

• Zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii w mopie • Działa jako zbiornik na płyn i utrzymuje stały poziom wilgoci przez dłuższy czas

Dzielona mikrofibra

Wszystkie produkty Duotex® składają się w 100% z mikrofibry. Te zaawansowane włókna przyciągają brud jak magnesy.

W czyszczeniu na sucho efekt uzyskuje się dzięki elektryczności statycznej.

 

Podczas czyszczenia wilgocią mikroskopijne włókna oczyszczają dzięki sile kapilarnej, a także rozbijając napięcie powierzchniowe wody.

30%

– Mniej mopów
– Lepsze właściwości czyszczące
– Oszczędności