FAQ

Często zadawane pytania dotyczące Duotex®

Duotex ® przemyślany system mikrowłókien, który ratuje środowisko i ludzi. Każde profesjonalne sprzątanie wymaga dobrze zaprojektowanego systemu. System musi generować efektywność i być dostosowany do użytkownika. Musi spełniać wymagania dobrego środowiska, dobrej ergonomii i dobrej ekonomii.

Bezpłatne szkolenie z technologii Duotex® przeprowadzane jest zawsze ze wszystkimi użytkownikami podczas instalacji Duotex®. Podczas instalacji użytkownicy otrzymują szczegółowy przegląd Duotex® i jego funkcji, mycia, konserwacji i metodologii. Nasi trenerzy posiadają duże doświadczenie w sprzątaniu w środowiskach prywatnych i publicznych.

Używać

Duotex to wysokiej jakości koncepcja czyszczenia wykonana przy użyciu unikalnej technologii. Wszystkie produkty z mikrofibry Duotex składają się w 100% z rozszczepionych włókien dla maksymalnego efektu czyszczenia.

Produkty Duotex mają doskonałe działanie czyszczące bez użycia środków chemicznych. Produkty są ergonomicznie zaprojektowane i oszczędzają czas. Czyszczenie większych powierzchni produktami Duotex może zmniejszyć zużycie produktu nawet o 30%.

Duotex aktywnie działa na rzecz niskiego wpływu na środowisko i posiada dobrze rozwiniętą politykę środowiskową. Cała produkcja posiada certyfikat ISO900. Wszystkie produkty z mikrofibry Duotex posiadają skandynawskie oznakowanie ekologiczne i klasy A pod względem niskiej emisji mikroplastiku podczas użytkowania. Duotex to przyjazny dla klimatu wybór dla zrównoważonej przyszłości.

Niezależne testy pokazują, że produkty Duotex usuwają do 99,9% bakterii MRSA za jednym pociągnięciem, zarówno podczas czyszczenia na sucho, jak i na mokro, bez użycia środków chemicznych.

Produkcja

Wszystkie produkty Duotex powstają we własnych fabrykach w Polsce. Materiał użyty do produkcji pochodzi od europejskich producentów.

Gwarancja

Gwarantujemy, że wyroby tekstylne Duotex posiadają taką samą wysoką skuteczność czyszczenia po 500 praniach. Produkty tekstylne Duotex wytrzymują do 800 prań przy zachowaniu dobrych właściwości czyszczących.